Taip pat ilgiems plaukams tinka gyvatės pinta šukuosena. Taip, pažodžiui tiesiog nusileisk kartu su likusiais plaukais, todėl dabar laikai tik dvi sruogas. Uždenkite tamprę, apvyniodami šiek tiek plaukų, taip pat galite įkišti plaukų segtuką į tamprę, kad ji laikytųsi. Džiaugiamės ir didžiuojamės Tomu! Tinka plaukams iki pečių, tačiau ypač gerai atrodo ant ilgų plaukų. Dešinę dalį padėkite po centru, dešinėje pridėdami plaukų dalį.

vidurines funkcijos nuotraukos

Mažiau Tarkime, kad norite sužinoti, kas yra vidurinis taškas mokinių rangų pasiskirstyme arba kokybės kontrolės duomenų pavyzdyje. Trys dažniausiai naudojami centrinės tendencijos matavimai yra: Vidurkis yra aritmetinis vidurkis, skaičiuojamas sudedant grupę skaičių ir dalijant gautą sumą iš tų skaičių skaičiaus.

vidurines funkcijos nuotraukos

Pavyzdžiui, 2, 3, 3, 5, 7 ir 10 vidurines funkcijos nuotraukos skaičiuojamas 30 dalijant iš 6 ir yra lygus 5.

Mediana yra vidurinis skaičių grupės skaičius, t.

vidurines funkcijos nuotraukos

Pavyzdžiui, 2, 3, 3, 5, 7 ir 10 mediana yra 4. Moda yra dažniausiai pasitaikantis skaičių grupės skaičius.

vidurines funkcijos nuotraukos

Pavyzdžiui, 2, 3, 3, 5, 7 ir 10 moda yra 3. Šie trys simetrinės skaičių grupės paskirstymo vietos centrinės tendencijos matavimai yra tokie patys.

vidurines funkcijos nuotraukos

Asimetrinės skaičių grupės paskirstymo vidurines funkcijos nuotraukos matavimai gali skirtis. Jei turite kitą versiją, vaizdas gali šiek tiek skirtis, bet, jei nenurodyta kitaip, funkcijos yra tokios pačios.

Pavyzdys Šį pavyzdį bus lengviau suprasti, jei nukopijuosite jį į tuščią darbalapį. Atidarykite tuščią darbaknygę arba darbalapį. Kaip kopijuoti pavyzdį Pastaba: Eilučių arba stulpelių antraščių nežymėkite.