Netrinkite išorinis paviršius jūsų drabužis per sunku, arba su šiurkščiu audiniu, kaip blizgus paviršius gali būti visam laikui subraižyti. Todėl oda yra padengta mažais baltais tubercles.

Vyrų Latekso Seksualus Gumos Šortai Prezervatyvas su Varpos Gumos Latekso Kelnės Kelnaitės S-LPM093

Latekso vyras boksininkas, prezervatyvas su varpos Nuotraukos yra juodos O spalvos. Prezervatyvas spalva galima pasirinkti: juoda, raudona, skaidri Jei reikia kitokio, pls palikite pranešimą, ačiū! Naudoti panašių drabužių, palyginti su dydžiu.

kaip ir kodėl erekcija kaip dažnai erekcija vyrams

Modelis Rodo, Svarbus Pranešimas 1 Prašome patvirtinti, dydį, prieš jums duoti įsakymus. Įsitikinkite, kad pasakyti mums, ar palikti pranešimą savo Lytį, Ūgį ir Svorį iš anksto! Kaina bus kitokia, jei jums reikia kitų dydžių ar storis 0,6 mm,0,8 mm,1,0 mm.

vyro varpos nori nariai turintys mazo pirsto dydi

Prašome susisiekti su mumis prieš jūsų mokėjimą. Siekiant apsaugoti latekso, mes naudojame talkas galia latekso fuface. Jei norite valymo ar poliravimo, palikite mums žinutę, mes bus naudoti latekso naftos nupoliruoti iki laivą iš.

Pūlingas šokinėja ant varpos

Pls Pasirinkti Spalva spalva produktai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukos įrodyta, dėl apšvietimo sąlygos, fotografavimo kampas, įvairių stebėti ir kt. Todėl jie gali būti sunku dėl nenaudojant tepalo.

\

Yra 3 pagrindiniai būdai rengimo latekso catsuit dėvėti. Plonu danga vidinėje drabužio ir jūsų oda, jei reikia. Gumos gali lengvai būti pažymėtas arba suplėšyti, kurių nagai, jei pernelyg didelė jėga naudojama, kai traukiant ant jūsų drabužis.

nauji pasirengimai didinti nario varpos ilgio dydis

Įsitikinkite, kad subraižyti varpos odą drabužis yra gerai tepalu arba talced. Taip pat subraižyti varpos odą dėvėti porą šviesos medvilnės pirštines, siekiant išvengti bet kokios žalos. Dirbant su latekso plikomis rankomis, įsitikinkite, kad jie yra švarūs prieš nesiliestų su jūsų drabužis.

Masazo nuotrauka padidins nari

Reikia žinoti, kad gumos gali būti tamsintas visam laikui ruda, jeigu susisiekti su vario, žalvario ar bronzos - rūpintis su vario monetas Jokiu būdu nelaikykite latekso, kad eteriniai aliejai. Niekada atskleisti jūsų drabužis atviros liepsnos ir ugnies kaip guma nudegimus. Poliravimo Jūsų drabužis jau bus jums pristatyta jt shined. Valymo, mes rekomenduojame jums naudoti silikono pagrindu lenkijos ar latekso specialų aliejų, tokių kaip " pjur subraižyti varpos odą ","vivishine", "e ros latekso šviečia" Niekada blizgesį, naudoti baldai, lenkų ir venkite aliejaus pagrindu tepalai ir kremai, kaip šie sunaikinti gumos.

Netrinkite išorinis paviršius jūsų drabužis per sunku, subraižyti varpos odą su šiurkščiu audiniu, kaip blizgus paviršius gali būti visam laikui subraižyti.

Kaip padidinti genitaliju organu krema, Makšties sausumas | Kokią drėkinančią priemonę pasirinkti

Valymas Galima plauti gumos drabužiai švaraus šilto vandens. Išvengti ploviklių ir muilu. Visada nubraukti vandens perteklius minkštu rankšluosčiu ir palikite išdžiūti butą ar pakabinti lašelinę sausas.

Kaučiukas gali būti subraižytas, jei trinamas per sunku, todėl būkite švelnus. Niekada būgniniai sausas, sausas valymas ar geležies drabužis. Nenaudokite skalbimo miltelių bei baliklių skalbimo.

Vaikinas nustebino nario dydi Masazo nuotrauka padidins nari Aš darau erotinį masažą. Žarnynai skauda - ką daryti, kaip gydyti, kokį gydytoją pasitikite?

Saugojimas Latekso drabužiai yra geriausias saugomi pakabinti į spintą atokiau nuo šilumos šaltinių, šviesos ypač ryški saulės šviesa ir stiprios UV šviesos, kurios bus sumenkinti šviesios spalvos drabužiusmetalai, aliejus, tirpiklių, tepalų ir ugnį. Išvengti drėgmės laikymo sąlygos. Žymos: latekso gumos kostiumas, gumos apatiniai, moterų latekso prezervatyvu kelnės, latekso apatinis trikotažas varpos, kūno gumos, visos latekso, narvas latekso varpos, latekso vyrų apatiniai gumos, cite latekso, rožinės spalvos latekso kelnaitės.