Pereiti prie turinio

Vyrai yra stori, o moterys tik mano kad jos storos yahoo. Mūsų kokybės batai yra tikrai geras. Kokie vyru nariai yra Koks penis lietuvėms per trumpas?

Akrilas Atneškite sienos lipduko šabloną ant vyras storis Visų pirma turėtumėte pasirinkti motyvą.

Veiksniai, turintys įtakos vaisingumui

Žinoma, galite išsaugoti šį žingsnį, jei jau turite savo baigtą tatuiruotę galvoje ir norite tai padaryti patys be šablono. Sienų lipduką ant sienos galite klijuoti tris būdus: Turėdami šiek tiek meninių įgūdžių ir erdvinės vaizduotės, galite laisvai nupiešti savo motyvą ant sienos. Norėdami tai padaryti, turėtumėte įsivaizduoti iš anksto išspausdinto motyvo dydį. Vyras storis metu nupieškite tik mažą dalį ir tada ženkite atgal, nes vyras storis tolo geriau matote, ar proporcijos teisingos. Panašiai elkitės ir dėl motyvo, kuriam neturite šablono.

vyras storis

Nubraižykite jį ant sienos ne per minkštu pieštuku. Kitas variantas - iš anksto atsispausdinti norimo dydžio dizainą.

vyras storis

Žinoma, ne visa tai tilps ant įprasto A4 formato popieriaus lapo. Padidinkite atskiras dizaino dalis ir atsispausdinkite.

vyras storis

Tada atsekite paveikslėlį ant kepimo popieriaus. Norėdami jį gauti ant sienos, padėkite popierių dažyta puse ant sienos ir atsekite kontūrą, kurį matote gale. Tai iš anksto nupieštą priekinę pusę perkelia ant sienos. Projektoriaus metodas yra pats paprasčiausias: naudodami projektorių, jūs galite projektuoti motyvą iš šablono tiesiai ant sienos.

The danger of a single story - Chimamanda Ngozi Adichie

Taip pat galite iš karto nustatyti norimą dydį. Projektuojant ant sienos, tiesiog reikia pieštuku atsekti vaizdo kontūrus. Paruoškite freską patys Perkėlę tatuiruotės šabloną ant sienos, galite pradėti dažyti: Geriausias būdas tai padaryti yra naudoti skirtingų dydžių šerių šepetėlius.

vyras storis

Pirmiausia nupiešite paveikslo kontūrus. Tai leis jums pamatyti, kaip paveikslėlis atrodys ant sienos prieš dažant.

Tai S yra nuo apykaklės iki rankogalių. Tai yra Azijos DydisPrašome pasirinkti tinkamą dydį vadovaukitės dydžių lentelė. Tai Azijos Dydis yra mažesnis nei Europos Dydžio. Jei jūs nežinote, dydį, prašome pranešti mums jūsų ūgis ir svoris, krūtinės, pečių, rankovės dydis. Pagaliau, kad nusprendė patys.

Spalvoti sienos lipduką yra gana lengva. Paprasčiausiai nuspalvinkite paveikslėlį tinkamais akriliniais dažais. Priklausomai nuo akrilo dažų storio, galite praskiesti trupučiu vandens. Išdžiovinus paveikslą, dar kartą patikrinkite, ar dažai padengė visą sieną, ir, jei reikia, atlikite nedidelius pakeitimus.

  • Kaip priartinti nari uz 2-5 ziureti
  • Varpos zasu dydis Gal dėl mados industrijos manijos su liesais modeliais ar žiniasklaidoje įprastų vaizdelių su viską reklamuojančiomis lieknomis moterimis, net vidutinį svorį turinčios moterys mano, kad yra per storos ir turi numesti svorio.
  • Kaip liaudies metodai padidina nari
  • Mūsų kokybės batai yra tikrai geras.
  • Vyras – Vikipedija

Patiems pasigaminti sienos lipduką yra šiek tiek daugiau laiko nei perkamas paveikslėlis, tačiau juo labiau individualu.