XII, kuriuo Stotis paskirta kompetentinga institucija dėl žemės ir miškų ūkio transporto priemonių atitikties įvertinimo ir tipo patvirtinimo bei apdorojimo augalų apsaugos produktais įrangos techninės apžiūros sistemos plėtros. Diskusijos klausimas veikiau turėtų būti toks: ar valstybė turi užsiimti kokiu nors centriniu planavimu ir sprendimus nuleisti iš viršaus, ar reikėtų likti prie iki šiol buvusio varianto, tai yra kai sprendimus priima savivaldybių tarybos. Daugiausiai darbininkų dirbo maisto pramonėje , tekstilėje , medžio apdirbime , drabužių ir avalynės sektoriuje

Klaipėdos universiteto plėtros strategijos 2021-2030 pristatymas

Pagal m. Rangovui suteikta teisė naudotis statybvietėmis bei atlikti sutartyje numatytus darbus.

valstybes pletros itaisai

Darbus numatoma baigti iki metų balandžio mėnesio. Pagal esamą situaciją, Burkėnų ir Girdiškės kaimų gyventojams tiekiamas vanduo neatitinka geriamam vandeniui keliamų reikalavimų.

Sveikatos įstaigų akreditavimas — svarbus sveikatos turizmo plėtros veiksnys Valstybinė valstybes pletros itaisai sveikatos priežiūros veiklai tarnyba prie Sveikatos apsaugos ministerijos toliau — Akreditavimo tarnyba vykdo Tarpvalstybinės sveikatos priežiūros nacionalinio kontaktinio centro funkcijas, įgyvendinant pacientų teises gauti sveikatos paslaugas kitose Europos Sąjungos valstybėse. Akreditavimo tarnybos atstovė A. Sidoruk šių metų gegužės mėnesį dalyvavo Turkijos sveikatos turizmo asociacijos organizuotame aštuntajame tarptautiniame sveikatos turizmo kongrese, kuriame buvo svarstoma daugybė opių klausimų, svarbiausi iš kurių — pacientų teisės ir sauga, senyvo amžiaus ir neįgaliųjų asmenų turizmas, asmens sveikatos priežiūros įstaigų akreditavimas, medicinos ir SPA-sveikatinimo turizmas bei kiti. Turkijos sveikatos turizmo asociacija kiekvienais metais sukviečia vis daugiau kongreso dalyvių, sutelkdama savo srities nacionalinius ir tarptautinius suinteresuotuosius asmenis bei didindama informuotumą apie medicinos ir sveikatinimo turizmą.

Vandenvietėse nėra vandens gerinimo įrenginių. Vadovaujantis vandens kokybės tyrimų protokolais Burkėnų ir Girdiškės kaimuose viršijamas geležies junginių, amonio, mangano, drumstumo ir spalvos kiekis.

valstybes pletros itaisai

Pagal Lietuvos Respublikos statistikos departamento m. Projektas yra būtinas Burkėnų ir Girdiškės kaimų gyventojams, nes nėra jokios kitos galimybės užtikrinti tinkamos kokybės geriamojo vandens tiekimą.

valstybes pletros itaisai

Pastačius vandens gerinimo įrenginius, pagerės tiekiamo vandens kokybė, sumažės fizinė aplinkos ir socialinė atskirtis kaimo vietovėse. Burkėnų ir Girdiškės kaimų gyventojų bei šiuose kaimuose įsikūrusių įstaigų poreikis yra gauti kokybišką geriamąjį vandenį.

Tikslinės grupės ypatingai suinteresuotos šiuo projektu, nes, pastačius vandens gerinimo įrenginius, gyventojai galės naudoti kokybišką geriamąjį vandenį, turintį tiesioginę įtaką jų sveikatai, gyvenimo sąlygoms, projektas turės teigiamą įtaką visai kaimų bendruomenei. Projektas naudingas ir būtinas, nes bus investuojama į kaimų inžinerinę infrastruktūrą, projektu bus sudaromos sąlygos gyvenamosios vietovės kompleksinei socialinei, ekonominei ir aplinkosauginei plėtrai, bus pagerintos gyventojų gyvenimo sąlygos, patrauklesnė kaimų infrastruktūra — tiekiamas kokybiškas geriamas vanduo.

Patikslintoji paieška

Šiuo investiciniu projektu siūlomas vandens valymo procesas yra inovatyvus, kadangi valstybes pletros itaisai automatizuotas ir valdomas šiuolaikišku suprogramuotu valdikliu. Numatoma vandens gerinimo technologija yra tokia, kuriai valdyti nereikia nuolatinio aptarnaujančio personalo, reikalinga tik periodinė valstybes pletros itaisai patikra.

valstybes pletros itaisai

Siūloma vandens valymo technologija yra draugiška aplinkai, kadangi vandens valymo procese nenaudojama jokių cheminių medžiagų, o išvalius vandenį nesusidaro pavojingų atliekų. Taip pat vandens valymo procesas yra tausojantis gamtos išteklius, nes automatizuota technologija sunaudoja optimalų požeminio vandens kiekį filtrams išplauti.

valstybes pletros itaisai

Visos eksploatavimo metu patirtos išlaidos bus dengiamos iš bendrovės apyvartinių lėšų.