Ar galima prostatos vėžį nustatyti ankstyvoje stadijoje? Susijusios ligos Seksualinis aktyvumas — tai norma, kurią diktuoja pats erekcijos susilaikymas. Nuotrauka: Pexels Nepamirštamas ir malonus seksas abiem partneriams — viskas, ko reikia geram lytiniam gyvenimui.

Turi erekciją, bet susilaiko

Ar susilaikymas nuo masturbacijos gali padidinti testosterono kiekį? Pradinis » Straipsniai » Ar susilaikymas nuo masturbacijos gali padidinti testosterono kiekį?

Kontaktai Prostatos vėžys Prostatos vėžys — pats dažniausias onkologinis vyrų susirgimas.

Kodėl jaunimui kartais siūloma atsisakyti masturbacijos? Iš dalies todėl, kad kai kurie mano, jog sustabdžius masturbaciją, padidėja testosterono lygis ir lytinis potraukis.

aptardamas varpos dydį

Bet ar tai yra tiesa? Ar susilaikymas nuo masturbacijos tikrai padidina testosterono kiekį? Žvilgtelkime į tai, ką sako tyrimai.

as padesiu padidinti nari

Norėdami pagrįsti savo argumentą dėl masturbacijos nebuvimo privalumų, šį teiginį skleidžiantys asmenys turbūt cituoja vieną metų tyrimą. Po šio trijų savaičių periodo dalyviai laboratorijoje masturbavosi iki orgazmo ir prieš bei po buvo išmatuotas testosterono lygis. Nors pati masturbacija nebuvo susijusi su jokiais testosterono lygio pokyčiais šiame tyrime, buvo nustatyta, kad trijų savaičių padidejimas tepalo nario laikotarpis padidino testosterono lygį.

kaip greitai padidinti sekso dick video

Kitaip tariant, masturbacija neturėjo įtakos testosteronui, tuo tarpu susilaikymas — įtakojo. Remiantis šiais duomenimis, buvo atliktas kitas dešimties vyrų tyrimas, kuriame buvo tiriamas tik testosterono lygis prieš masturbaciją ir po jos.

Raktiniai žodžiai Nuorodos kopijavimas Iš tiesų tas velnias ne toks baisus, ir likti erekcijos susilaikymas vyru net septyniasdešimtmečiui — visai realu. O tam, kad košmaras netaptų tikrove, reiktų laikytis keleto nesudėtingų taisyklių. Taisyklė Nr. Aišku, varginantis darbas, komandiruotės, problemos santykiuose — banalios priežastys, bet atitolinančios artumo momentus.

Jame nerasta jokio poveikio hormonų kiekiui. Kitame 28 vyrų tyrime nustatyta, kad susilaikymas nuo erekcijos padidino testosterono lygį. Tačiau, viename susilaikymas nuo erekcijos 34 vyrų tyrime, kurio metu testosterono lygis buvo tiriamas tiek prieš, tiek po masturbacijos, nustatyta, kad po savęs stimuliavimo testosterono lygis iš tiesų padidėjo, o ne sumažėjo.

Dar kelių mokslinių tyrimų, kuriuose nagrinėjama, kaip seksualinis aktyvumas susijęs su testosterono pokyčiais, išvados: 4 iš 5 tyrimų, kuriuose nagrinėjamas erotinių filmų žiūrėjimo poveikis testosterono kiekiui parodė, kad vyrų testosteronas padidėja.

jautrumo erekcija

Viename tyrime, kuriame apžvelgiamas sekso su nepažįstamaisiais ar keliais partneriais vienu metu, poveikis testosteronui parodė, kad po šių situacijų testosterono kiekis padidėjo. Kitaip tariant, nors iš tiesų ir yra tyrimų išvadų, jog seksualinė abstinencija susijusi su didesniu vyrų testosterono kiekiu, tačiau šie įrodymai nėra labai pagrįsti.

Apie ją reikėtų susimąstyti bent tada, erekcijos susilaikymas organizmas reikalauja. Tačiau būtent jie — pagrindiniai seksologų, ginekologų, mamologų ir urologų pacientai.

Be to, susumavus visų tyrimų rezultatus, iš tikrųjų buvimas lytiškai aktyviu, padidina testosterono kiekį, o ne sumažina. Yra keletas tyrimų, kuriuose nagrinėjami testosterono pokyčiai moterims.

Prostatos vėžys

Jie parodė, kad seksualinis aktyvumas susijęs su testosterono padidėjimu. Tačiau šiuose tyrimuose dalyvavo tik nedaug moterų, todėl jie nėra labai tikslūs.

Taigi, nedalinkime skambių susilaikymas nuo erekcijos, kaip susilaikymas nuo masturbacijos padidina testosterono kiekį. Tiesiog nėra tikslių duomenų, kad būtų galima teikti šias rekomendacijas.

padidinkite seksualini nari naturaliu budu

Daugiau tyrimų rodo, jog testosterono kiekis didėja, didėjant seksualiniam aktyvumui.