Jelqing susideda iš — varpos didinimo pratimų, kurie turi būti atlikti per dvidešimt minučių. Saugus budas padidinti nari Nariu pratimai ir masazas padidinti Ritmiškais pirštų pagalvėlių judesiais gerinama kraujotaka ir limfos apykaita, raumenys sutvirtinami ir tonizuojami. Žinoma, po savaitės treniruotės varpos nepadidės, turite būti kantrūs. Savo ruožtu, krauju užpildytos urvutės, iš vidaus, spaudžia ant tunikos, užpildydamos ją visiškai.

Matas Daugumai vyrų rūpi varpos dydis. Jei jis yra per mažas, ilgas, bet plonas, tai tampa rimta kompleksų priežastimi, dėl kurios kyla problemų santykiuose su priešinga lytimi. Štai kodėl kyla klausimas, kokie pratimai padeda padidinti varpą? Yra įvairių būdų, kaip padidinti vyro orumą. Kai kurie varpos didinimo mankšta nemokamai greitus, bet laikinus rezultatus. Pavyzdžiui, vakuuminis siurblys arba priedai, skirti falei padidinti. Kiti metodai yra skirti nuolatiniams rezultatams, kurie išlieka visą gyvenimą.

Varpos didinimo pratimai skirti ilgalaikiams rezultatams pasiekti.

varpos forma ir nosis 45 cm penis 45 cm

Žinoma, po savaitės treniruotės varpos nepadidės, turite būti kantrūs. Paprastai vyrai derina keletą skirtingų veiklų, kurios yra orientuotos į ilgio ir storio didinimą.

padidejes narys realus budas erekcija dingsta su nauja mergaite

Išsiaiškinkime, kokie yra varpos padidinimo metodai, ar jie tikrai veikia? Ir taip pat apsvarstykite, kokia varpos "gimnastika" prisideda prie aktyvaus varpos didinimo mankšta nemokamai augimo? Varpos didinimo metodai Visiems pratimams būdingas skirtingas atlikimas, nes jie priklauso nuo tikslo - padidinti reprodukcinio organo ilgį, storį ar galvą.

Yra įvairių variantų. Veikimo principas yra paprastas: treniruotės metu stimuliuojama kraujo tekėjimas į varpą, urviniai kūnai pradeda didėti esant skysčio slėgiui, dėl kurio jie išsitempia.

Varpos didinimo mankšta nemokamai

Jei nuolat sportuosite, geltonkūnis išlaikys naują dydį, atitinkamai, erekcijos metu varpa tampa storesnė ir ilgesnė. Vyrai varpą stumia, tempia, tempia ir susuka, kad gautų norimą rezultatą.

Namų masažas ne tik skatina falo augimą, bet ir gali padidinti potenciją, pagerinti erekciją, nes stimuliuojama kraujotaka. Poveikis pastebimas po mėnesių treniruočių, kai kuriems vyrams - po 1 mėnesio.

Padidinkite varpos vaizdo ilgi

Varpos tempimo pratimus papildo kiti padidinimo metodai: Varpos masažas soda; Vakuuminio siurblio naudojimas; Pakabinami kroviniai. Treniruotė, ištempiant varpą, turi šiuos privalumus: prieinamumas ir paprastas vykdymas, nereikia išleisti daug pinigų, jei tai atliekama teisingai, tai yra saugu organizmui. Nepaisant pasirinkimo, užsiėmimai visada prasideda nuo apšilimo, nes pratimai yra susiję su varpos galia, kuri gali sužeisti.

Ištempimai varpos augimui Varpos tempimas yra būdas padėti padidinti organo ilgį. Yra keletas atlikimo būdų, kurie padeda išsiaiškinti skirtingas vyriškumo sritis. Privalome pradėti nuo tempimo žemyn.

Tada jie pradeda traukti varpą žemyn. Pasiekę maksimalų tempimą, jie fiksuojami nuo penkiolikos iki dvidešimt penkių sekundžių.

kodėl erekcija išnyksta vyrams kaip padaryti varpos punkciją

Ši veikla padeda ištempti viršutinius varpos raiščius. Norėdami sustiprinti efektą, pridėkite antrą ranką - sukuriama dviguba apkrova. Po to reikia jį ištempti: paimkite varpą atgaline rankena, lėtai traukite ją aukštyn, palaikykite maksimalią įtampą 15—25 sekundes.

Treniruotė namuose su Rūta - Kardio treniruotė

Ši veikla padeda ištempti baltą falo membraną. Tempiant rekomenduojama tuo pačiu metu sukti pubococcygeal raumenį. Tada veiksmai yra tokie: Šoninis ruožas. Varpą būtina traukti už galvos į dešinę ir į kairę. Sraigtiniai pratęsimai. Suimkite galvą atgaline rankena, traukite varpą žemyn, tada veskite organą prieš laikrodžio rodyklę į kairę. Toliau - į dešinę.

Nariu pratimai ir masazas padidinti

Šie 4 pratimai turėtų būti atliekami kartu. Jie pradeda nuo treniruočių per savaitę, po to pereina prie 5 varpos didinimo mankšta nemokamai. Laikui bėgant, varpos apkrova turėtų būti padidinta: iki dešimties penkiolikos priartėjimų per septynias dienas. Poveikis atsiskleidžia per kelis mėnesius - stačia varpa tampa storesnė ir ilgesnė.

Falo storio padidinimas Lytinio organo sustorėjimas yra sunkesnė užduotis. Treniruotėms jums reikia tik elastingo tvarsčio ir lubrikanto. Svarbu nepamiršti sušilti varpos. Tada reprodukcinio organo pagrindas yra tvirtai traukiamas elastine tvarsčiu. Jei per pamoką varpoje jaučiamas dilgčiojimas, oda tampa mėlyna, tada tvarstis nedelsiant pašalinamas.

Padidinkite varpos vaizdo ilgi, Nario dydis Tolstoy.

Treniruotė baigiama intensyviu organo masažavimu minučių. Slėgio jėga yra tokia, kad stačia varpa nepalieka kraujo; Judinkite rankeną kuo arčiau gaktos, kad pripūstumėte reprodukcinio organo kamieną; Dar kartą paankstinkite rankeną - varpa turėtų padidėti išsipūsti ; Tada atleiskite slėgį grįždami į pradinę padėtį; Pakartokite 5—10 kartų.

Taip treniruojatės 10—15 minučių. Pamoką galite baigti masturbacija, po kurios ejakuliacija. Sausas Jelqing metodas padeda sustorėti varpą. Varpos netepa.

Varpos didinimo mankšta nemokama

Vyras užima patogią padėtį, suima varpos pagrindą. Iš viso pakartokite 30—40 kartų. Jei nėra patirties treniruotėse, yra didelė traumų tikimybė. Aprašyti metodai skatina varpos augimą, tuo pačiu teigiamai veikiantys erekcijos funkciją - potenciją, libido padidėjimą, pagerėja stovintojo kokybė, lytinio akto trukmė. Kaip padidinti varpos galvą?