Neatsitiktinai jausdami stiprų nerimą kartu dažnai jaučiame ir šleikštulį, pilvo spazmus ar net suviduriuojame. Kontaktai ir rekvizitai Erekcijos sutrikimai: emocinė problema ar širdies ir kraujagyslių ligų pranašas?

Šlapimo kanalo ir šlapimo pūslės lėtiniai ir ūmūs uždegimai Įvairios varpos deformacijos Vyrų lytinio potraukio sumažėjimas Dažnos abiejų lyčių ligos yra šlaplės uždegimai - urėtritai, šlapimo pūslės uždegimai - cistitai, šlapimo nelaikymas ir inkstų ligos.

Tačiau ne visos poros atsiduoda savo aistroms — užpildytos dienotvarkės verčia mus atidėti lytinius santykius iki vakaro ar net iki savaitgalio. Su amžiumi atsiranda ir fiziologinių kliūčių, viena jų — susilpnėjusi erekcija. Konsultuoja urologas Robert Jankovski.

erekcijos tyrimas žiedas erekcijai sustiprinti

Sutrikusią erekciją reikia gydyti Erekcija vyrui, nesvarbu, kokio išsilavinimo, statuso ar amžiaus būtų, yra labai svarbi. Tvirta, ilgai besitęsianti erekcija — tai jo vyriškumo patvirtinimas.

Vyrų reikalai. Kaip pakelti testosterono lygį ir libido

Deja, su amžiumi, dėl organizmo senėjimo, netinkamo gyvenimo būdo, ligų, nuolatinio streso ir kitų priežasčių, erekcija silpsta. Faktiškai kas antras vyresnis nei 40 m. Vasario mėn.

Desktop menu bottom

Lietuvoje vykdyta erekcijos tyrimas parodė, kad 52 proc. Deja, realiai į urologus kreipėsi tik 5 proc.

Tyrimai rodo, kad serotonino natūralios cheminės medžiagos, veikiančios nuotaiką skilimas gali vaidinti PE vaidmenį. Tam tikri vaistai, įskaitant kai kuriuos antidepresantus, gali paveikti ejakuliaciją, taip pat nervų pažeidimai nugaroje ar nugaros smegenyse. Fizinės slopintos ar uždelstos ejakuliacijos priežastys gali būti lėtinės ilgalaikės sveikatos problemos, šalutinis vaistų vartojimas, piktnaudžiavimas alkoholiu ar operacijos.

Erekcijos problemų atsiranda dėl sutrikusios kraujotakos. Vaistai erekcijos gydymui pagerina lytinių organų srities kraujotaką, todėl vyrai vėl gali gyventi normalų lytinį gyvenimą.

Marius ANGLICKIS

Iš apklausos duomenų matyti, kad Lietuvos vyrai yra gerai susipažinę su galimybe vaistais sustiprinti savo erekciją. Geriausiai žinomas vaistas erekcijos sutrikimams gydyti —jį teigė žinantys net 94 proc.

Ar vaistai erekcijos sutrikimams riboja spontaniškumą? Iš dalies tai yra tiesa, nes poveikis, atsižvelgiant į vaistą, pasireiškia maždaug po 30 min.

Diana Bumelytė

Be to, reikalinga seksualinė stimuliacija, todėl tiksliai planuoti santykių laiko nereikia. Kita vertus, iš tyrimų duomenų matyti, kad 9 iš 10 vyrų, vartojusių erekcijos tyrimas erekcijos sutrikimui, pirmenybę teikia erekcijos tvirtumui, o ne greitam ar ilgam poveikiui. Rinkoje siūloma nemažai maisto papildų, kuriais žadama atstatyti vyro potenciją.

erekcijos tyrimas kaip parodyti erekciją gydytojui

Jų sudėtyje yra visokių žolelių ir kiek padideja nario dydis produktų, skirtingų šalių kultūrose laikomų aistros kurstytojais, pavyzdžiui, ženšenio šaknis, aštrūs prieskoniai, jūrų gėrybės, net raganosio rago milteliai. Anot gydytojo, afrodiziakai vargu ar padės išgydyti erekcijos sutrikimą. Norėdami ilgiau išlaikyti gerą potenciją, vyrai turėtų labiau save prisižiūrėti.

Kai varpa subliūkšta

Žalingi įpročiai, antsvoris, lytiniu būdu plintančios ligos — visa tai turi įtakos potencijai. Priešingai nei erekcijos tyrimas vyrų tikisi, alkoholis nepagerina erekcijos. Šaltiniai: 1.

erekcijos tyrimas sekso nariu pletra

Anoniminėje apklausoje dalyvavo respondentų, 40—65 metų amžiaus Lietuvoje gyvenančių vyrų. Feldman H et al. J Uro ; Mulhall J et al. Int J Clin Pract.