Jis yra labai greitas. Nes iš foto priežasties, nuotraukos yra tik informacinio pobūdžio.

Pirkti su pasitikėjimu išskyrus priedus antrankiais varpą.

Pirkti su pasitikėjimu išskyrus priedus 2. Jei prekė yra su trūkumais, prašome pranešti mums per 7 dienas po to gauti. Neatidarykite ginčas be ryšio.

• Auk­su tvis­kan­ti do­va­na pa­keis prieš ke­le­rius me­tus iš var­pi­nės pa­vog­tą, il­ga­pirš­čių su­skal­dy­tą į ga­ba­lė­lius ir me­ta­lo su­pirk­tu­vei par­duo­tą var­pą.
  • Kaip padaryti kad namas vakuuminis siurblys padidintu nari
  • Muschino varpos
  • Idealiai tinka erotinio raumenų stimuliacija arba visiškai atsipalaiduoti elektroninių masažas.
  • Kaip padidinti nari be masiu

Jei nesate patenkintas, kai gausite prekę, prašome grąžinti ją per 15 dienų pakeitimo, arba pinigų grąžinimo. Prašome susisiekti su mūsų po tarnybos darbuotojai prieš jį grąžinti.

varpos ilgis ir jos kojos

Jei prekė yra su defektais, 1 mėnesį, mes peties VIENĄ pusę krovinių siunčia jums pakeitimo gavusi grįžta. Arba siūlome atgauti pinigus nėra įtraukti krovinių po to, kai mes gauti brokuotą prekę. Jei prekė yra su trūkumais po 3 mėnesių, vis dar galite siųsti jį atgal į mus.

Prezervatyvai

Mes jį pataisyti jūs gavus brokuotą prekę. Bet jūs turite sumokėti papildomą pristatymo mokestį. Mes skiriame daug priežiūros, pakavimo kiekvieną detalę, kad būtų užtikrintas saugus antrankiais varpą į jus.

Panašūs produktai Nauja Acechannel nerūdijantis plienas atsarginės dalys nuimamas O-žiedas fiksavimo žiedo riešo rankogaliai ir kulkšnies rankogaliai dalys rankogaliai choker suaugusiųjų Atsarginių dalių nuimamu O-žiedas ypatingas mūsų apykaklės,riešo rankogaliai ir kulkšnies rankogaliai. Produktų duomenys: Butas nuimamas O žiedas; vidinis dydis 17,5 mm x 5mm dėl 15mm pločio riešo ar antrankiais varpą rankogaliai. Apvalios nuimamais O žiedas; vidinis skersmuo 9mm už 8mm apvalus riešo ar kulkšnies rankogaliai. Ji yra gana minkštas ir patogus dėvėti šiuos produktus ir tinka pradedantiesiems ir BDSM mėgėjams. Šis produktas yra labai geros kokybės,apkūnus,patvarus.

Todėl patikrinkite, ar paketų prieš jums pasirašyti ją gauti, jei jis yra pažeistas arba sugadintas, galite padaryti įrašą su vežėju. Tuo pačiu metu, jūs galite nufotografuoti ir atsiųsti mums, mes išspręsti šią problemą už jus ne pirmą kartą.

1. Atsiliepimai Išsamiau Labai ačiū už jūsų lankotės mūsų parduotuvėje.
  2. Kuris susitraukia varpą

Pristatymas per China Post Oro Pašto, paprastai reikia apie darbo dienų atvykti. Jei jums reikia elementus, skubus, prašome pasirinkti laivybos būdas, EMS, ir mokėti papildomą siuntimo išlaidų laivybos laikas darbo dienų.

Jis yra labai greitas.

Antrankiai su minkštu ir švelniu dirbtiniu kailiu. Puiki prekė vergovės žaidimams. Išparduota Strap on su dviem skirtingais falais. Rožinės spalvos falai tvirtinasi prie patogaus elastinio diržo.

Taigi, sveiki atvykę į mano parduotuvėje rasti daiktų, kad jums nepatiko. Gal tvarka bus taikomi papildomi importo muitai. Mokesčius ar kitas muitinės susijęs mokestis.

• Black emperor didelį falą stovo, privalomas privalomas, antrankiai, kojų antrankiai apykaklės, vyrai ir moterys, SM sekso žaislų,suaugusiems Produkto Aprašymas Medžiaga: Nerūdijantis plienas Svoris: 2.
  • Kaip padidinti nariu darzoves
  • Penio tirstinimo antgalis
  • Atsiliepimai Papildoma informacija K9 Bdsm Bondage Apribojimų Barstytuvas Baras Vergas Apykaklės Antrankiai Už Lytinius santykius Su Varpos Privalomas Prietaisas Suaugusiųjų Žaidimai Sekso Žaislų Pora medžiaga: nerūdijantis plienas dydis:kaip nuotraukos rodo, Nerūdijančio plieno gaminiai yra rankų antrankiais varpą, todėl gali būti ± 2mm paklaida, ne kokybės problema, jei jūs nieko prieš, nereikia pirkti, ačiū jums labai, Jei jūs gaunate produktą ir produkto pasitenkinimą,Prašau, duok man 5 žvaigždučių.
  • Penio dideli dydziai

Importo muitus, Mokesčius ar kitas muitinės mokestis bus renkamas laivybos kompanija nuo prekių pristatymo. Tiekėjų nėra atsakingas už vėlavimą sukėlė muitinės jūsų šalyje.

padidinkite pareigas

Papildomų išlaidų ar vėlavimų gali kilti per tarptautinę prekybą. Mes nuoširdžiai tikimės, kad jums nereikia naudoti papildomų importo išlaidas arba muitinio įforminimo vėlavimo priežastis prašyti grąžinamosios išmokos arba paliekant neigiamą grįžtamąjį ryšį.

atsisiuskite kaip padidinti sekso nari

Jei esate patenkintas savo produktus ir paslaugas, Prašome palikti mums 5 žvaigždžių atsiliepimų. Jei turite kokių antrankiais varpą problemų ar klausimų dėl jūsų operacijos, prašome susisiekti su mumis prieš paliekant bet kokį grįžtamąjį ryšį.

Visus laiškus bus atsakyta per 1 darbo dieną. Jei nenorite gauti mano vyrui nebuvo erekcijos atsakymą, prašome pakartotinai atsiųsti savo elektroninio pašto adresą arba skundas, mūsų vadybininkas. Žymos: ranka kulkšnies, kulkšnies rankogaliai, kaklo apykaklė, Pigūs rankų kulkšnies, Aukštos Kokybės kulkšnies rankogaliai, Kinija kaklo apykaklė Tiekėjų.

įtaka varpos augimui