Dauguma jų, deja, palieka š Anesteziologų-reanimatologų draugijos konferencija m. Tiek kraujo užtektų užpildyti olimpinį baseiną metams.

Apie vyrus Erekcija yra sudėtingas procesas, kuris priklauso nuo jūsų širdies, smegenų ir kraujagyslių veiklos, taip pat ir nuo hormonų pusiausvyros ir netgi nuo nuotaikos. Bet dažniausia erekcijos disfunkcijos problema yra kraujo nepratekėjimas.

Bet jie klysta", - teigia seksologas Viktoras Geresnei erekcijai. Tokių sutrikimų pasekmės psichologiškai gniuždančios, tad dauguma vyrų tuoj pat griebiasi tablečių.

Tačiau seksologai tvirtina, kad dažnai vaistai nepadeda, nes jie psichologinių problemų nepanaikina. Bet jie klysta. Kai kuriais atvejais tenka ilgai įtikinėti pacientus, kad lytinė funkcija sutriko dėl asmeninių ypatybių ar psichologinių bėdų.

išmatuoti varpos tūrį

Tuomet vaistai nepadeda", - sako Viktoras Šapurovas, individualios psichologijos analitikas, seksologas. Jo teigimu, dažniau pacientai mini tokias psichologines priežastis, kai seksualinis sutrikimas išsivysto po išsiskyrimo su mylimąja. Susilpnėjusios erekcijos ar sumažėjusio seksualinio potraukio priežastimi gali būti ir netinkama mityba.

Spausdinti 6 impotencijos priežastys: kaip jam padėti? Shutterstock nuotr. Romantiška vakarienė žvakių šviesoje dažnai baigiasi audringu seksu lovoje. Bet kas, jei lemiamu momentu jį paveda potencija? Neskubėkite jo kalti prie kryžiaus, nes dėl savo pralaimėjimų ne visada kaltas tik vyras.

Atlikęs įvairius eksperimentus ir išbandęs netgi hormonų injekcijas T. Ferriss ypatingą dėmesį skiria maisto racionui, kuriame dominuoja geresnei erekcijai bertolijų riešutai.

Likus trims valandoms iki nakties miego, patariama suvalgyti ne mažiau nei miligramų cholesterolio, t.

ligų poveikis erekcijai

Šį maistą vartoti stulbinančios sekso nakties išvakarėse. Papildomai, likus keturioms valandoms iki sekso, siūloma pasistiprinti: - keturiais braziliškais riešutais, - 20 migdolų ir - dviem kapsulėmis iš fermentuotų menkių ir sviesto mišinio.

nėra jautri varpa

O ką reikėtų valgyti siekiant nuolat išlikti seksualiai pajėgiam? Į šį klausimą T. Ferriss taip pat turi atsakymą, kurį suformulavo iš savo paties atliktų eksperimentų.