Priedai, ateina su 3-jų mėnesių garantija. Jei esate nepatenkinti mūsų produktai gavote, pls palikite mums teigiamą grįžtamąjį ryšį su 5 žvaigždėmis. Atsiliepimų: 1. Savo ruožtu, duomenų valdytojo ir priimančiosios tuo pačiu metu, paspauskite "Mode" mygtuką, jei atsižvelgiant į priimančiosios flash, tai reiškia, priimančiosios ir valdytojas yra suderinta sėkmingai. Rebecca March Aš amžinai būsiu skolinga didžiajam daktarui Odionui už sutvarkytą iširusią santuoką po didžiausia varpa stovint, kai vyras mane paliko 6 mėnesius kitai damai.

stačiai nepakyla kiek atstatoma erekcija

Įsitikinkite, kad jūsų varpos žiedas yra visiškai įkrauti prieš pradedant naudoti. Paspauskite Vibracijos mygtuką ant varpos žiedas, 2 sekundes, kad įjungtumėte jį. Naudojant be nuotolinio valdymo pulto, tiesiog paspauskite Vibracijos mygtuką shift 10 vibravimo modelius ir paspauskite elektros smūgio mygtuką shift 10 elektrinių režimų.

kai reikia negauti varpos iki kokio amžiaus auga vyro varpa

Pagal nuotolinio valdymo režimą, taip pat galite paspausti bet kurį mygtuką ant varpos žiedas, skirtas skirtingų modelių transporto priemonėms.

Prašome atkreipti dėmesį, kad sausa oda gali pajusti elektros masažas lengvai. Dėl Įkrovimo: Balta šviesa s mirksi Pilnai Įkrauta: Kieti balti žibintai Saugos Patarimai, kaip Išvengti dalintis su šiuo prietaisu kitų, dėl higienos problemų.

nario dydis yra didziausias vaikinas parodė varpą

Tik vandens pagrindo lubrikantas yra rekomenduojama naudoti su šiuo produktu. Nenaudokite masažo aliejaus ar rankų kremo, kaip tepalai, skirtais šiam prietaisui, kadangi jie bus varpos kankinimas elektra savo silikono soft touch " paviršius.

Būkite atsargūs, kai naudojate prietaisą analinis dangos.

Atidarykite baterijos dangtelį; 2. Įkelti 5 baterijos; 3. Užsukite dangtelį; 4.

Nebenaudoti šio prietaiso, jei jo patarimas yra perskelta arba neveikia arba turi aštrių briaunų. Valymo ir Laikymo Visada švarūs jūsų prietaisą, kruopščiai prieš ir po kiekvieno naudojimo.

Švarūs jūsų prietaisas su antibakterinis žaislų valiklis.