Įmonės direktorė Rūta Dokšienė mano, kad taip ne šventės metu žmonės ne tik paskanauja gardžiu užkandžiu, bet ir turi savotišką užsiėmimą. Dėl rankos priemonė, dydis gali turėti cm paklaida Q: Temperatūros diapazonas A: Freeze - 40 laipsnių celsijaus žemiau nulio, Šilumos - laipsnių celsijaus Q: Pristatymas stilius A: Prekės bus išsiųstos Kinija po eilinio oro paštu;nėra sekimo informaciją,bet tai, kaip saugiai registruotu paštu.

varpos formos šokoladas

Tai tinka bet kokiai progai ir įvairių rūšių ledų. Ji labai tinka ledai, šaldyti varpos formos šokoladas, ledai ir bet kokio tipo desertas, patiekiamas bet kuri šalis, ir net tinka kasdieniam naudojimui.

• Tai tinka bet kokiai progai ir įvairių rūšių ledų.
  • Atkuria erekciją

Sudėtyje yra 55 mini širdis. Tinka naudoti su orkaitės ir mikrobangų krosnelės ir gali būti valomi indaplovėje. Šilumos temperatūra išbandytas nuo iki laipsnių Celsijaus Pelėsių dydis: Medžiaga: pelėsių naudoja angliavandenius MPT standarto silikono, be BPA, mažas atsparumas temperatūrai, saugai ir sveikatai.

varpos formos šokoladas

Lengva valyti: silikono ledų pelėsių yra ne lipni, lengva naudoti ir valyti, ir nereikia varginančių valymo procesą. Minkšta, varpos formos šokoladas ir sveika, lengva valyti ir išlaikyti.

varpos formos šokoladas

Lanksti silikoninė ice cube padėklai yra puikus, todėl šalies tematikos ledo kubelius, saldainių, gelatins, ir daugiau.

Mes siūlome įdėti jį į karšto vandens, o prieš naudojant, pašalinti silikono kvapas.

varpos formos šokoladas

Lengvai paleisti ledo kubeliai Jūsų gėrimas, lieka atšaldyti valandas. Užšaldyti skirtingi padažai lengva ir greitas būdas paįvairinti savo valgį!

Nuotraukos produktai yra visiškai įvykdyti yra visos detalės 2.

Užšaldyti sulčių ir padaryti savo specialūs mišiniai! Jis tiekiamas su didelės talpos su 6 ingredientų, kad tilptų įvairių ingredientų turtingesnė skonio.

varpos formos šokoladas

Jis yra dažnai naudojamas barai, kavinės, pienas, arbata sandorius, desertas, parduotuvės, vakarų stiliaus restoranai, vaisių sultys, viešbučiai, kepyklos ir pan. Ftalatas Nemokamai, indaplovė, saugus ir patvarus.

varpos formos šokoladas

Jis gali būti naudojamas, kad ledas formų, šokolado liejimo formos, pudingas formų, saldainiai formų ir kepimo padėklai ,ebs. Daugkartinio naudojimo ledų pelėsiai gali būti naudojamas daug kartų, tereikia nuplauti jį po naudojimo ir nusausinkite naudoti kitą kartą.

Prašome leidžiama mm skirtumai dėl vadovo matavimo, ačiū už jūsų undetanding!