Jei esate mergina ir renkatės prezervatyvą savo vyrui, tuomet geriau pasiimti vidutinio dydžio ir kelių formų modelį. Merginos, 15 cm nario storis normaliai gyvena ilgą laiką santuokoje, praktiškai neatsižvelgia į šią niuansą. Įrenginio Tipas: gabalas Pakuotės Dydis: 15cm x 10cm x 5cm 5. Pakuotėje turi būti vienas iš šių ženklų - stiprumas, stiprumas, papildomas stiprumas.

Kokių klausimų apie mokėjimo metodą, pls nedvejodami susisiekite su mumis:.

stock foto vyrui vidutinio dydzio nariai

Mes taip pat rašyti žiedas ar vamzdelio ne sekso žaislas parodyti užsakymą. Užsakymai tvarkomi laiku, kai mokėjimo tikrinimo.

nario storis didina pratimus

Mes tik laivas patvirtino, kad adresai. Vaizdai rodomi ne faktinio prekės ir jūsų nuoroda tik.

Tranzito laikas gali skirtis, 15 cm prezervatyvo dydis per atostogų sezoną. Jei negavote jūsų krovinio per 30 dienų nuo mokėjimo, prašome susisiekti su mumis. Mes sekti siuntą ir susisieksime su jumis kaip įmanoma greičiau atsakyti.

Tinkamas lubrikantas pareikšti daugiau komforto patirtis Durex pageidaujamą natūralaus latekso, kaip žaliavos, ypatingas procesas, todėl Durex prezervatyvai labai minkštas, bet labai sunku, nėra lengva plyšimas. Privatumo pristatymas Pirkėjams 1. Kvalifikuotas prekes parduodame per savo ilgą laiką stebėti gaminio kokybę ir gamybos medžiagos.

Mūsų tikslas yra klientų pasitenkinimas! Dėl išteklių būklę ir laiko skirtumų, mes pasirinkti, kad laivas jūsų prekė iš mūsų pirmą sandėlio greitas pristatymas. Jūs turite 7 dienas susisiekite su mumis ir 30 dienų grąžinti jį nuo tos dienos, kai ji buvo gauta.

Kokių klausimų apie mokėjimo metodą, pls nedvejodami susisiekite su mumis:.

Laivybos išlaidos yra padengti abu pardavėjo ir pirkėjo pusėje. ARBA, galite pasirinkti, kad pakeisti. Mes padengti visas siuntimo išlaidas, jei prekė - s yra ne taip, kaip reklamuojama. Jūsų nuomonė yra labai svarbi mūsų Verslo plėtrai,Todėl prašome palikti Atsiliepimus, 5 Žvaigždučių, jei jūs patenkinti mūsų produktais,labai labai Ačiū.

erekcija su žolelėmis

Nepalikite Neigiamų Atsiliepimų, be klausia mus padėti,prašome nedvejodami Susisiekti su mumis pirmą, jei turite kokių nors problemų.

Atsiliepimai yra mūsų gyvenime,prieš jums palikti neutralų ar neigiamą atsiliepimą,susisiekite su mumis norėdami gauti geresnį sprendimą,Mes pasistengsime atsakyti į visus laiškus kaip įmanoma greičiau,iš anksto Dėkojame už jūsų kantrybę.

Pakuotės Dydis: 10cm x 15cm x 15cm 3.

Kaip pasirinkti tinkamą prezervatyvo dydį? Skaičiuotuvas Ar yra prezervatyvų dydžių? Prezervatyvai gaminami iš kelių medžiagų: latekso, poliuretano, taktilono, ėriuko žarnos. Visų rūšių kontraceptikai vienodai apsaugo lytinių santykių metu nuo nepageidaujamas nėštumastačiau jie apsaugo nuo lytiškai plintančių ligų įvairiais būdais. Apsvarstykime visas rūšis išsamiau.