Stebėsite, kaip vystosi kanalas, kokie įrašai buvo populiariausi. Atidaromas naujas langas su kodu. Po to išsirinkite reikiamus įrankius, skirtus monetizavimui įgyvendinti. Pasidalinkite savo mintimis komentaruose ir norėčiau prisijungti prie pokalbio.

Padidejes narys naturalus metodus Kaip Padidinti nario Lengvas vaizdo irasas.

Kaip padidinti sekso varpos varpa Kaip padidintas vaizdo irasas ir nuotrauka nuotrauku narius, 2. Apkarpymas Taip ir turi būti.

Kokie kremai gali buti padidinami Padidinti vyru nuotrauka.

Apvertimas: norėdami apversti nuotrauką horizontaliai, palieskite. Plačiau apie spalvonaiką.

„Live Video“ pažinimas „Instagram“ istorijose

Tad paprasčiausias būdas sutvarkyti nuotraukos šviesumą - išlyginti histogramą. Palieskite nuotrauką, kad peržiūrėtumėte ją viso ekrano režimu.

Efektai Juodbaltė fotografija Paprasčiausia efektas - juodai baltas vaizdas. Pasirinkus šį įrankį nuotraukoje brėžiamas iškerpamas vaizdas.

padidintas vaizdo irasas ir nuotrauka

Kirpimo rėmelį galima koreguoti paėmus už krašto. Jį galima net pasukti paėmus už kampo - taip galima koreguoti pasvirusias nuotraukas.

Kaip padidinti sekso varpos varpa Kaip padidinti nuotrauku narius, 2. Apkarpymas Taip ir turi būti. Apvertimas: norėdami apversti nuotrauką horizontaliai, palieskite.

Palieskite mygtuką, tada vilkdami slankiklį koreguokite efektą. Kiekvieno efekto korekcijos lygis rodomas kaip mygtuką apibrėžiantis padidintas vaizdo irasas ir nuotrauka, tad iškart galite matyti, kuriuos efektus sustiprinote ar susilpninote.

• Vidio padidinimas narys
  • Liaudies patarimai kaip padidinti nari
  • roko siferdi nuotraukos, Nuotrauku padidinimas Narys

Atsisakyti - ESC. Sumažinimas Sumažinimas Publikuoti internete ar siųsti paštu padoru tik sumažintas nuotraukas. Rekomenduotinas nuotraukų plotis taškų, aukštis - apie taškų.

Ką ir kaip mes darome?

Kitų nustatymų neliesti. Vaizdą labai gerai charakterizuoja šviesumų pasiskirstymo grafikas - histograma.

padidintas vaizdo irasas ir nuotrauka

Techniškai tvarkingos, ryškios reklaminės, buitinės nuotraukos turi tolygią histogramą visame šviesumų diapazone nuo krašto iki krašto.

Tai daroma stumdant trikampiukus histogramos apačioje. Juodą ir baltą reikia pritrauki prie histogramos kraštų, o centriniu nustatomas bendras nuotraukos tonalumas subjektyviai.

padidintas vaizdo irasas ir nuotrauka

Patarimas: Palieskite norėdami automatiškai redaguoti nuotraukas ir vaizdo įrašus su efektais. Rankinis apkarpymas: vilkdami stačiakampio kampus apibrėžkite sritį, kurią norite palikti nuotraukoje, arba tai darykite suimdami arba išskleisdami pirštus.

Sukimas: norėdami pasukti nuotrauką 90 laipsnių kampu, palieskite.

padidintas vaizdo irasas ir nuotrauka

Jei nuotrauka guli 'ant šono' reikia ją pasukti. Apkarpymas Kirpimas Jei reikia nukirpti dalį vaizdo, įrankių paletėje dešinėje spaudžiate Crop Tool.

Vilkdami slankiklį koreguokite efektą.

1. Neatitinka nario dydzio ka daryti
  2. Varpos masažo tepalas
  3. Kaip padidinti nuotrauku narius - Nuotraukos arba vaizdo įrašo siuntimas
  4. Nepriklausomi nariai didina pratimus Pagrindinio vaizdo iraso didinimo budai Pridėkite muzikos prie savo vaizdo įrašo.

Kiekvieno efekto korekcijos lygis rodomas kaip mygtuką apibrėžiantis geltonas kontūras, tad iškart galite matyti, kuriuos efektus sustiprinote ar susilpninote. Palieskite mygtuką, kad perjungtumėte koreguotą efektą ir originalą.