Migdolai, panašiai kaip ir lašiša, padeda lytinių organų sveikatai. Visgi, brokoliai ypač gerai atlieka savo darbą subalansuodami estrogeno lygius.

Sunkumai šlapinantis vieną dieną gali virsti visišku negalėjimu nusišlapinti Gerybinė prostatos hiperplazija — tai liga, kurios neišvengia beveik nė vienas vyresnio amžiaus vyras.

ką gerti padidėjusiai erekcijai

Jos metu pasireiškia tokie nemalonūs simptomai, kaip dažnesnis poreikis šlapintis dieną ir naktį, susilpnėjusi šlapimo srovė, poreikis stangintis, lašėjimas nusišlapinus, pilnos šlapimo pūslės jausmas, šlapimo nelaikymas, dažnesnės infekcijos ir t.

Tai lėtinė liga, kurios progresavimas niekada nesustoja, todėl jos tinkamai nekontroliuojant, tikrai galima sulaukti ir tokios dienos, kai pasišlapinti visiškai nepavyks, o šlapimą iš skausmingos ir persipildžiusios šlapimo pūslės pašalinti galės tik medicinos darbuotojai. Tad tokios dienos geriau nelaukti ir savo sveikata susirūpinti anksčiau.

Lėtinė vyrų liga, kuri gali būti nepastebėta metų metus Gerybinė prostatos hiperplazija — tai liga, apie kurią sužino daugelis vyresnio amžiaus vyrų, mat histologiniai priešinės liaukos pasikeitimai pastebimi jau net 40 procentų į šeštą dešimtį įžengusių vyrų, o ši proporcija beveik padvigubėja tuomet, kai kalbame apie ką gerti padidėjusiai erekcijai.

Pasirodo, kad gerybine prostatos hiperplazija serga dauguma metų amžiaus vyrų, tad šios ligos išvengti tikrai labai sunku. Vis dėl to ją svarbu laiku diagnozuoti — tuomet ir kontroliuoti ją bus žymiai lengviau.

ką gerti padidėjusiai erekcijai

Lytinės problemos gali pranešti apie dar rimtesnes ligas Apie tai kalbėti gali būti sunku ne tik vyrams. Moterys irgi drovisi, baiminasi, atidėlioja. Ir be reikalo — juk vyrų lytinė sveikata ne mažiau svarbi už kitas sveikatos sritis. Mat erekcijos sutrikimai sukelia ne vieną problemą — nuo mažos savivertės pojūčio ir nepasitikėjimo savimi iki poros santykių bėdų ar net ilgametės santuokos griūties.

ką gerti padidėjusiai erekcijai

O ką jau kalbėti apie lytinio ir bendrojo gyvenimo kokybę — erekcijos sutrikimai jos tikrai nepagerina Ir, priešingai, jei su erekcija kažkas negerai, tuomet gali būti, kad organizmui jau reikia šiokios tokios pagalbos.

Tad pristatome 7 dalykus, kurie kenkia gerai vyro sveikatai ir normaliai erekcijos funkcijai — apie juos reikėtų žinoti kiekvienam savo sveikata besirūpinančiam vyrui Erekcijos sutrikimus galima pažaboti Tyrimai rodo, kad aktyvų lytinį gyvenimą propaguojantys vyrai ne tik sveikesni, bet ir laimingesni.

Taigi, jei geras lytinis gyvenimas svarbus sveikatai ir laimei, tai ir geram lytiniam aktui svarbi bendra vyro sveikata.

ką gerti padidėjusiai erekcijai

Tai reiškia, kad kokybiškam lytiniam aktui būtina gera erekcijos funkcija, kuri yra tarsi bendrosios vyro sveikatos indikatorius. Nesunku pastebėti, kad viskas sukasi ratu — sveikas vyras gali džiaugtis gera erekcijos funkcija ir atvirkščiai Gyventi gerai galima ir su gerybine prostatos hiperplazija Gerybinė prostatos hiperplazija — tai liga, kuri reikšmingai pablogina vyro gyvenimo kokybę, trikdo jo socialinį, profesinį ir intymų gyvenimą.

ką gerti padidėjusiai erekcijai

Gerybinė prostatos hiperplazija apibūdinama kaip gana varginanti liga, nes ja sergantiems vyrams tenka labai dažnai ieškoti tualeto, o tai jau nėra taip paprasta tolimose kelionėse, ilgesniuose pasibuvimuose mieste ir panašiai.

Todėl tinkamai nekontroliuojama gerybine prostatos hiperplazija sergantiems vyrams gali būti sunku gyventi įprastą gyvenimą, mėgautis savo hobiais ir kita svarbia veikla — vyrai gali pradėti vengti situacijų, kuriose jiems kyla daug nepatogumų.

Vis dėlto yra geresnis kelias — gerybinę prostatos hiperplaziją galima sėkmingai kontroliuoti.

ką gerti padidėjusiai erekcijai

Kuo anksčiau pradedama ją gydyti, tuo geresnė vyro savijauta ir tuo mažiau trikdomas jo socialinis, profesinis ir intymus gyvenimas. Tad geriau niekuomet nedelsti ir kreiptis į gydytoją urologą. Lytinio gyvenimo ką gerti padidėjusiai erekcijai labai svarbi ir poros santykiams, ir gyvenimo džiaugsmui Savaites, mėnesius ką gerti padidėjusiai erekcijai net metų metus besitęsiantis lytinis nepasitenkinimas, atsirandantis dėl priešlaikinės ankstyvos ejakuliacijos, gali sukelti daug problemų.

Jas vardinti galima be galo: nuo patiriamo nusivylimo, atsirandančio nepasitikėjimo savimi, frustracijos ir vengimo lytiškai suartėti iki visiškos nevilties, sunkiai valdomo pykčio ir net poros santykių ryto erekcija praeina greitai. Priešlaikinė ejakuliacija gali sukelti ne tik fizinių ir psichologinių nepatogumų pačiam vyrui, bet ir sumažinti galimybes gerai jaustis ir jo partnerei.

Tai rodo, kad priešlaikinė ejakuliacija daro svarbią įtaką abiems poros nariams, paveikdama ir seksualinį, ir emocinį, ir fizinį partnerių gyvenimą.

Ar svorio netekimas gali išgydyti erekcijos disfunkciją Vyrų erekciją gali išgelbėti vienas mažas stebuklas Ši patologija sąlygoja emocinę įtampą, žemą savęs vertinimą, pablogina poros tarpusavio santykius. Problemos mastą didina ir tai, kad tik nedidelė dalis vyrų ryžtasi gydytojui papasakoti apie intymius savo sveikatos sutrikimus ir aktyviai ieško pagalbos. Dar svarbiau tai, kad erekcijos sutrikimai yra pirmasis organizmo pagalbos šauksmas, reiškiantis, jog netrukus laukia labai rimti nemalonumai. Erekcijos sutrikimai — nesveiko gyvenimo būdo pasekmė Daugeliu tyrimų nustatyta, kad erekcijos sutrikimų atsiradimą dažniausiai sąlygoja rūkymas, nutukimas, padidėjusi cholesterolio koncentracija kraujyje, blogai kontroliuojamas cukrinis diabetas, mažas fizinis aktyvumas.