Štai keletas pakeitimų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte ED riziką: Išjunkite siaurą dviračio sėdynę, norėdami ką nors platesnio, naudodami papildomą paminkštinimą, kuris palaiko jūsų tarpvietę. Nors tai paaiškintų kai kurių koronavirusine infekcija sergančių žmonių erekcijos sutrikimus, ekspertai teigia, kad dar reikia atlikti daugiau tyrimų, kad tiksliai nustatytų šio sutrikimo ryšį su COVID, nes tikriausiai individualių atvejų priežastys gali būti skirtingos. Vyrai, kenčiantys nuo impotencijos simptomų, negali apvaisinti. Erekcijos sutrikimai ir jų simptomai Visiems vyrams yra pasitaikę atveju, kai atlikti lytinį aktą buvo sunkiau negu įprasta.

Erekcijos disfunkcija ir važiavimas dviračiu: ar jūs turėtumėte jaudintis?

Pranešti klaidą

Video: Sveikatos kodas - Erekcijos sutrikimaiRugpjūtis Apžvalga Dviračių sportas yra populiarus aerobinio kūno rengybos būdas, kuris sudegina kalorijas ir kartu stiprina kojų raumenis. Kai kurie žmonės kartais važiuoja dviračiu norėdami pasilinksminti, o kiti yra rimtesni motociklininkai, kurie valandas per dieną praleidžia ant dviračio.

Vyrai, važiuojantys dviračiais, erekcijos problemų nėra patirti erekcijos problemų, kaip netyčinę pasekmę, praleidę per daug laiko ant dviračio sėdynės. Ryšys tarp važiavimo ir erekcijos problemų nėra naujas dalykas. Štai kodėl važiavimas dviračiu gali turėti įtakos jūsų sugebėjimui pasiekti erekciją ir kaip išvengti važiavimo dviračiu stabdžių dėl jūsų lytinio gyvenimo.

Kaip dviračių sportas veikia erekciją? Kai ilgą laiką sėdite ant dviračio, sėdynė daro spaudimą jūsų tarpvietėje - srityje, esančioje tarp jūsų išangės ir varpos.

Desktop menu top

Tarpvietė užpildyta arterijomis ir nervais, kurie tiekia jūsų deguoniui turtingą kraują ir jutimą. Kad vyrui būtų erekcija, nerviniai impulsai iš smegenų siunčia varpos sujaudinimo žinutes.

erekcijos problemų nėra

Šie nerviniai signalai leidžia kraujagyslėms atsipalaiduoti, padidindami kraujo tekėjimą per arterijas į varpą. Bet kokia nervų, kraujagyslių ar jų abiejų problema gali sukelti erekciją.

erekcijos problemų nėra

Tai vadinama erekcijos erekcijos problemų nėra ED. Per pastaruosius kelis dešimtmečius tyrėjai išsiaiškino, kad kai kuriems dviratininkams vyrams yra pažeistas poodinis nervas - pagrindinis tarpvietės nervas ir poodinė arterija, kuria kraujas perduodamas į varpą. Vyrai, kurie daug valandų praleidžia ant dviračio, pranešė apie tirpimą ir sunkumus, susijusius su erekcija.

Lytinio akto problemų nėra erekcijos Kokie yra varpos žiedai

Ekspertai mano, kad ED prasideda, kai tarp siauros dviračio sėdynės ir motociklininko gaktos kaulų užkliūva arterijos ir nervai. Kaip sumažinti ED riziką Keliomis modifikacijomis vis tiek galite važiuoti mankštintis erekcijos problemų nėra džiaugtis, nenukentėdami savo meilės gyvenimui.

erekcijos problemų nėra

Štai keletas pakeitimų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte ED riziką: Išjunkite siaurą dviračio sėdynę, norėdami ką nors platesnio, naudodami papildomą paminkštinimą, kuris palaiko jūsų tarpvietę. Taip pat rinkitės sėdynę be nosies ji turės daugiau stačiakampio formoskad sumažintumėte slėgį. Nuleiskite vairą.

erekcijos problemų nėra

Pasilenkę į priekį, nugarą pakelsite nuo sėdynės ir sumažinsite tarpvietės spaudimą. Dėvėkite paminkštintus dviračių šortus, kad gautumėte papildomą apsaugos sluoksnį.

erekcijos problemų nėra

Sumažinkite savo treniruočių intensyvumą. Važiuokite mažiau valandų vienu metu.

Lytinės vyrų ligos - Sveikas Žmogus

Reguliariai erekcijos problemų nėra pertraukas ilgų pasivažinėjimų metu. Periodiškai vaikščiokite arba stovėkite ant pedalų. Perjunkite į gulintį dviratį. Jei ketinate praleisti daug laiko kodėl vyksta rytinė erekcija dviračio, ramiau atsigulkite į tarpvietę.

erekcijos problemų nėra

Sumaišykite savo mankštos rutiną. Užuot vien važiavę dviračiu, perjunkite bėgiojimą, plaukimą ir kitas aerobikos formas.

7 mitai apie erekcijos disfunkciją | linelisdarzelis.lt

Padarykite dviračių sportą kaip gerai suapvalintos treniruotės programos dalį. Jei pastebėjote skausmą ar tirpimą srityje tarp tiesiosios žarnos ir kapšelio, kuriam laikui nustokite važiuoti. Ką daryti, jei turite ED Nors ED ir nutirpimas, kurį sukelia dviračių sportas, paprastai nėra nuolatiniai, jis gali trukti kelias savaites ar mėnesius.

Paprastas sprendimas yra sumažinti keliones dviračiais arba visai nustoti važiuoti. Jei praeina keli mėnesiai ir vis dar sunku pasiekti erekciją, kreipkitės į savo pirminės sveikatos priežiūros gydytoją ar urologą. Medicininė būklė, tokia kaip širdies liga, nervų problemos ar likęs chirurgijos poveikis, gali būti kitos galimos jūsų ED priežastys. Tačiau gerai pagalvokite apie juos, nes šie vaistai gali sukelti sunkų šalutinį poveikį.

1. Kaip galite pagerinti erekciją
  2. Sunkumai šlapinantis vieną dieną gali virsti visišku negalėjimu nusišlapinti Gerybinė prostatos hiperplazija — tai liga, kurios neišvengia beveik nė vienas vyresnio amžiaus vyras.
  3. Geriausias dydis
  4. Šios nesėkmės apipintos įvairiais gandais.
  5. Gydytojas urologas: ką svarbu žinoti planuojant šeimos pagausėjimą | linelisdarzelis.lt
  6. Neišsprendžiamų problemų nėra.
  7. Varpos vyro formos

ED vaistai nerekomenduojami tiems, kurie vartoja nitratus nitrogliceriną nuo krūtinės skausmo, ir žmonėms, turintiems labai žemą ar aukštą kraujospūdį, kepenų ar inkstų ligoms. ED gydymui taip pat yra kitų vaistų, taip pat ne narkotikų, tokių kaip varpos pompos ir implantai. Štai 5 žolelės, padedančios ED » Pasitarkite su gydytoju Jūs neturite atsisakyti važiavimo dviračiu. Paprasčiausiai padarykite keletą savo važiavimo modifikacijų.

Jei jums išsivysto ED, pasitarkite su gydytoju, kas sukelia problemą, ir raskite sprendimą, kuris saugiai ir efektyviai atkurs jūsų lytinį gyvenimą. Redaktoriaus Pasirinkimas.