Paraiškos poveikį suteikia natūralių ekstraktų grietinėlė ir amino rūgščių bei baltymų hidrolizatas. Varpos didinimas gali būti atliekamas chirurginiu būdu arba atliekant riebalų persodinimo injekcijas. Pateikiame jūsų dėmesiui keletą įdomiausių faktų apie vyrų varpas. Varpos plastika leidžia vyrams pasijusti geriau, nes jos pagalba galima koreguoti penio ilgį, storį bei formą. Varpos plastika leidžia vyrams pasijusti geriau, nes jos pagalba galima koreguoti penio ilgį, storį bei formą.

Ar galima persodinti varpą Sudėtinga transplantacija truko devynias valandas.

ar galima persodinti varpą

Pietų Afrikos medikai vyriškos varpos persodinimo operaciją atliko metų gruodžio mėnesį. Šis pasiekimas toks pirmasis pasaulyje. Varpa tąkart buvo visiškai pašalinta, paliekant jos vos 1 cm.

ar galima persodinti varpą

Prieš pusmetį operuotas Tygerbergo ligoninėje Keiptaune, jaunas vyras dovanų gavo naują lyties organą, persodintą iš mirusio donoro, kurio artimieji sutiko paaukoti organą ar galima persodinti varpą. Medikai praėjus kuriam laikui po operacijos patvirtino, kad pacientas, kurio tapatybė neatskleidžiama, visiškai išgijo po operacijos.

Extender - kaip padidinti penį namų sąlygomis?

Jis atgavo visas šlapinimosi ir reprodukcines funkcijas. Tai ne pirmoji varpos transplantacija, tačiau iki tol buvę nebuvo tokios sėkmingos.

ar galima persodinti varpą

Pranešama, kad vyro draugė visiškai palaikė mylimąjį. Ar galima persodinti varpą naujienų agentūrų pranešimų, moteris nėščia jau ketvirtą mėnesį, ir ši naujiena tik dar kartą patvirtino operacijos sėkmę bei nudžiugino ją atlikusius medikus.

Vyras, kuriam buvo persodinta varpa, buvo paklaustas, ar neplanuoja atlikti tėvystės testo, kad įsitikintų, jog kūdikis jo, pareiškė, ar galima persodinti varpą partnere visiškai pasitiki, jų santykiai yra tokie artimi, kad nėra jokio pagrindo tuo abejoti.

ar galima persodinti varpą

Manoma, kad ši naujiena padrąsins vyrus, kuriems reikia varpos transplantacijų. Pietų Afrikoje šimtai paauglių berniukų yra suluošinami ar net miršta per ritualines ceremonijas, kurių metu berniukai apipjaustomi. Verta skaityti!

Galbūt jus domina.