Šeštoji problema: šuo kandžioja rankas Jauni šuniukai dar nesupranta, kad rankų kandžiojimas nėra pats tinkamiausias elgesys, todėl jūs turėsite savo augintinį išmokyti, kaip jis turėtų elgtis. Jei mylėsite ir gerbsite savo augintinį, jis atsakys jums meile ir atsidavimu ir jūs kartu praleisite daug nuostabių metų.

mažos varpos pliusai ir minusai

Spike buvo pirmasis ir vienintelis šuo, kurį kada nors atnešė namo kaip šunį. Nuo pat pradžių aš susižavėjau Spike'o amžiumi.

epilepsijos erekcija

Jei jis brandintų 7 metus iki savo kas 1 metus, kiek ilgai turėtume kartu? Kai aš nuėjau į koledžą, jis jau buvo laikomas vyresnio amžiaus - kas, jei kažkas atsitiko, kai buvau toli? Dabar, praėjus 25 metams, seniai 7 šunų metai kiekvienam žmogaus metui buvo visiškai išardyti.

o jei varpa nusėdusi

Mokslininkai sužinojo, kad nustatant šuns amžių, palyginti su mūsų pačių, yra daug sudėtingesnė. Yra keletas veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti, kad netgi suvoktų šuns "faktinį" amžių. Dydis, veislė ir tai, kad šunys nėra žmonės, visi vaidina tam tikrą vaidmenį nustatydami, kaip tiesa amžių.

Nuorodos kopijavimas

Remiantis metodu, 1 metų sūnus turėtų būti lygus 7 metų vaikui. Kiekvienas, kuris praleido laiką šunims, vaikams ar abu, gali jums pasakyti, kad palyginimas yra kelias išjungti Visų pirma, 1 metų sūnus jau padarė didžiąją dalį skeleto raumenų augimo savo gyvenime, o 7 metų vaikui vis dar reikia vystytis.

Šunų veislės kurias lengva prižiūrėti Kai kurių veislių šunis pakanka tik greitai perbraukti šepečiu; kitus reikia nuolat maudyti, kirpti ir kitaip prižiūrėti, kad būtų švarūs ir sveiki. Pasvarstykite, ar turėsite laiko šuniui, kurio kailiui būtina priežiūra, arba taip pat pinigų, kad kam nors galėtumėte sumokėti už priežiūrą. Šunų veislės turinčios mažai sveikatos problemų Remiantis bloga auginimo praktika, kai kurių veislių šunys yra linkę turėti tam tikrų genetiškai paveldimų sveikatos problemų, kaip antai klubo sąnario displazija.

Antra, vienerių metų šuo pasiekė pilną seksualinę brandą, o "Ačiū Šuo! Remiantis šiais dviem svarbiais veiksniais ir santykinai subrendusią kas yra suns dydis sindromą šuniui 1 amžiaus, jų "žmogaus amžius" yra daugiau kaip 15 ar 16 metų, o gal ir šiek tiek jaunesni mažiems veislių šunims. Dr Stanley Coren yra autorius keletą knygų apie šunis, įskaitant bestselerį, Kaip šunys galvoja: supranta šunų protą.

Ar žinote, kad...

Jis mano, kad visi vienerių metų šunys, nepriklausomai nuo veislės, yra lygiaverčiai viduriniams paaugliams, o visi 2 metų kūdikiai yra panašūs į 24 metų žmones.

Per ateinančius 3 metus jis siūlo pridėti 5 "šunų metus" už "žmonių metus". Po 5 metų amžiaus Coren mano, kad šuns dydis tikrai tampa senėjimo proceso veiksniu. Mažos veislės bręsta nuo maždaug 4 metų iki 1 iš šio taško.

kas yra varpos nemokamai

Dideli šunys, nuo 6 iki 1, o milžiniškos veislės 7 arba 8 iki 1. Tai reiškia, kad 8 metų amžiaus "Teacup Yorkie" yra maždaug 51 metai, labradoras yra apie 57, o šv.

Universalios automobilinės kėdutės šunims ir guoliai

Bernardo - daugiau kaip 60 ar 63 metai. Jie atsižvelgia į veislę ir dydį iškart po šikšnosparnio, atsižvelgiant į tai, kad 1 metų šuo yra kur nors nuo 10 iki 15 lygiaverčių žmonių metų amžiaus.

Jų argumentai yra tai, kad daugelis mažų šunų yra visiškai auginami šiuo tašku, o didieji ir milžiniški veislės šunys gali augti ir užpildyti raumenis iki mėnesių amžiaus. Todėl 1 metų amžiaus mažos veislės yra "senesnės" nei jų didesnės doginių pusbroliai. Vėliau jų senėjimo procesas sulėtėja, o didesnių veislių pagreitėja. Savo antrojo gimtadienio šunų gidu rekomenduojama pridėti dar 3 - 8 metų - vėl priklausomai nuo dydžio ir veislės; tada po metus už kiekvienus papildomus metus po to.

Štai kur jaunesni šuniukai įgis pranašumą, kas yra suns dydis jie išeis iš žemųjų metų pabaigos.

Pagal skaičiavimus, mūsų 8 metų Teacup Yorkie būtų 42, mūsų laboratorija būtų apie kas yra suns dydis, o mūsų St. Bernard būtų Nors šie metodai neabejotinai suteikia mums tikslesnį vaizdą apie tai, kaip mūsų šunys seniai yra palyginti su savimi, jie jokiu būdu nėra tiksli mokslas.

Paveldimieji sveikatos veiksniai ir pasirinkimas gyvenimo būdo, kaip dieta, mankšta ir galimybė naudotis veterinarine priežiūra, tikrai turi įtakos skaičiui.

rytinė erekcija yra neprivaloma

Gali būti įdomu pabandyti išsiaiškinti mūsų šuns "tikrąjį amžių", tačiau mūsų tikras dėmesys skiriamas geresnei jų sveikatai čia ir dabar. Sveiki pasirinkimai nuo pirmos dienos prideda prie daugiau nei vienerių metų mūsų pūkuotųjų geriausių draugų, ir tai visi, kas nors iš mūsų tikrai nori, ar ne?

kaip galite pagerinti erekciją namuose