Paskutiniame etape vargonai turėtų būti šiek tiek ištempti per visą ilgį. Viduriniai, žiediniai, rodomieji pirštai spaudžia tašką tarp išangės ir varpos. Užsiėmimo metu ant masažuotojo rankų reikia mūvėti sterilias medicinines pirštines.

Chirurginė operacija radikaliai išsprendžia šią problemą, nepaisant to, ji turi daugybę kontraindikacijų ir sunkų reabilitacijos periodą. Šiandien nėra taip sunku savarankiškai pasiekti varpą iki norimo dydžio atliekant paprastus pratimus tiesiog namuose.

Yra keletas būdų masažuoti varpą, kurie veikia ląstelių elastingumą ir padeda padidinti erekcijos metu krauju užpildomų ląstelių tūrį.

Galite teikti pirmenybę vienai arba sukurti atskirą programą. Jelqing Ši technika yra viena iš pirmųjų, kurią NUPers pradėjo praktikuoti.

Kaip teisingai atlikti masažą?

Šiandien yra 2 šio metodo rūšys: šlapias jelqing, sausas ir tepamas. Kiekvienas iš jų skiriasi tik vykdymo požiūriu: Sausas audinio pašildymas ; Sutepta geriau rinktis tepalą, kuris taip pat padidina varpą dėl įtraukimo į tam tikrų komponentų sudėtį.

kodėl reikia masažuoti varpą

Nepriklausomai nuo pasirinkto tipo, masažo esmė yra tokia. Šis pratimas trunka minučių.

kodėl reikia masažuoti varpą

Tai reikia daryti kiekvieną dieną, po ryto ir vakaro dušo. Pasak vyrų, rezultatas atsiranda po 2—3 mėnesių praktikos.

Varpos padidinimo masažas - efektyvumas, nauda ir geresni pratimai

Jūs neturėtumėte įtraukti šio masažo metodo į programą anksčiau nei po mėnesių. Kai varpa yra visiškai prisotinta krauju, ją reikia sugriebti prie pagrindo visa ranka arba gerai sugriebus 30—60 sekundžių.

kodėl reikia masažuoti varpą

Dėl to kaverniniai kūnai yra stipriai ištempti, jų tūris padidėja. Tačiau per didelis entuziazmas dėl tokios technikos gali sukelti kraujagyslių kodėl reikia masažuoti varpą, todėl net patyrusiems NUP patariama atlikti ne daugiau kaip 3 metodus. Ir taip pat - keiskite įvairias modifikacijas: Dviguba gatvė. Turite tvirtai suimti varpą prie pagrindo ir kelis rankos judesius link galvos.

Praktinis penio plėtros vadovas

Tada - suspauskite jį OK rankena dviem vietomis - ties gaktikauliu ir po galva sekundžių. Be to, negalite atlikti daugiau nei 3 būdų; Atvirkštinė ul. Viena ranka suspaudžia varpos pagrindą, kita - atgal nuo galvos smegenų link gaktos.

kodėl reikia masažuoti varpą

Judėjimas laike turėtų trukti 5 sekundes už tašką; Jelqing gatvė. Išskirtinis šio žio modifikavimo iš jelqing bruožas yra tvirtas varpos apimtis prie pagrindo. Tai reiškia, kad varpa gauna dvigubą efektą, tuo pačiu urviniai kūnai padidėja greičiau. Tempk Taip pat galite ištempti varpą, kad ją masažuotumėte.

Varpos padidinimo masažo ypatybės

Tai daroma norint paveikti varpą palaikančius raiščius. Atlikdami pratimą, turite visiškai atpalaiduoti raumenis, kad išvengtumėte traumos.

kodėl reikia masažuoti varpą

Yra dviejų tipų transporto priemonės: Viršuje, apačioje, kairėje ir dešinėje. Turite ranka suimti varpos galvą ir lėtai kodėl reikia masažuoti varpą pakaitomis traukti į abi puses. Kraštutiniame taške turėtumėte užtrukti ne ilgiau kaip 30 sekundžių; Sraigtinis pratęsimas pasukimas.

Tai sukamasis sukimas prieš laikrodžio rodyklę. Manipuliavimas turėtų būti lėtas ir tiesiogiai kontroliuoti jų pačių jausmus.